serwis elektronarzędzi
Start
Witamy na stronach firmy ELTECH Drukuj E-mail

Firma Serwisowo-Handlowa ELTECH jest niedużą firmą działającą na rynku związanym z elektronarzędziami. Mimo dosyć krótkiej historii naszego istnienia, zdołaliśmy poznać rynek i zaistnieć w tej branży. Od samego początku staramy się dostarczyć zarówno firmom jak i osobom prywatnym jak najlepsze rozwiązania w dziedzinie elektronarzędzi.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo elektronarzędzia, osprzęt i akcesoria, materiały eksploatacyjne i ścierne, części i podzespoły oraz wiele innych towarów różnych firm: Bosch, Skil, DeWalt, Black&Decker, Skil, Graphite, Verto, Topex. Zapewniamy przy tym również profesjonalny, szybki i tani serwis oraz doradztwo. Przyjmujemy do naprawy wszystkie marki elektronarzędzi. Wkrótce zostanie również otwarta wypożyczalnia elektronarzędzi, drobnego sprzętu budowlanego i ogrodowego.

Jeżeli potrzebują Państwo fachowej pomocy, mają Państwo jakieś pytania odnośnie elektronarzędzi to zapraszamy do naszego punktu w Gliwicach. Można się również z nami skontaktować telefonicznie lub przez internet. 

Nasza oferta to m.in: sprzedaż elektronarzędzi, sprzedaż osprzętu i akcesorii do elektronarzędzi, sprzedaż części i podzespołów do elektronarzędzi, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i ściernych, tani i ekspresowy serwis elektronarzędzi.

Zapraszamy.

Polecamy strony

Elektryka, elektryk, elektronarzędzia
www.narzedzia.pl
Sklep Allegro

Gościmy
Aktualnie jest 1 gość online
dewalt.jpg
0 queries executed